1) Чому конструктор пакетів в Хмельницькому відмінний від Києвського ? Там можна вибирати підкатегорії і платити за них окремо від базового пакету, Чому у нас в Хмельницькому так не можна ?
2) У мене підключене цифрове тб на 1 телевізорі, де тюнер взятий на прокат у Волі за 1 копійку. Я хочу купити собі другий тюнер на інший телевізор окремо, як міні замовити ще одну картку для тюнера ? Я нехочу платити кожен місяць за додатковий тюнер !! Також я захочу поставити собі на комп'ютері плату dvb-c з підтримкою ваших карт і мене нецікавить що на ньому ненаписано воля, я можу і маю право вибирати своє обладнання ? Так скільки додаткових карток я можу замовити ? Яка вартість однієї картки ? Чи забов'язаний я платити абонплату за кожну картку ? Яка процедура замовлення цих карт ? Чи можливо їх забрати особисто ?
3) Якщо я навіть беру додатковий тюнер у волі (+20 грн кожен місяць) - ці 20 грн йдуть як оплата за оренду тюнера чи викуп тюнера на момент повної виплати його вартості ?