
Сообщение от
OVOD
А що до форуму - мабуть найпростіший варіант(не означає що неправильний) поставити збоку будь-який україномовний форум збоку, підцепити на домен третього рівня і зпарсити всі данні на нього(активна взаємодія при збереженні на тому чи іншому, тут все одно аякса немає). І тоді вчіпити два ярличка - хто якою захоче, такою буде бачити ті кілька слів функціоналу форуму.