Знание русского языка или украинского не делает вас Пушкиным или Шевченко.
Знание русского языка или украинского не делает вас Пушкиным или Шевченко.
Торренты спасают нас от шлака киноиндустрии...
Core i7-2600K@4500Ghz, ASUS P8Z68-V Pro, 2xHynix 9-10-9-24 1333Mhz@1866Mhz, Geforce GTX280.
Я ж писав - інженер-системотехнік, кафедра комп'ютерних систем, 2004 рік. А на рахунок Скубія - чи не єдиний викладач, який толково читав матеріал та й вмів зацікавити студента.
- не сміши мене. ці основи що вони викладають можна пройти за 2 тижні, а не за 5 років.
- це я й намагаюсь сказати, що знання мови програмування не робить вас програмістом, тим паче на рівні ХНУ.
Ну можливо це в КСМ все програмування з шкільного курсу інформатики. У ІТП - не все так просто. Багато мов, багато чого потрібно зрозуміти щоб здати сесію.
Якщо Ви не математик-програміст в місці де мозок, то деякі мови, навіть основи, не вивчете і за 2 роки! Нормальні столичні фірми на співбесідах не одразу дають тестове завдання, спочатку кілька задачок на логіку(не просто на логіку, а на математичну). І по тому як розвяжеш це завдання вже більш-менш зрозуміло який склад розуму.
Ну тут взагалі... Це жарт??? Якщо я знаю мову програмування досконало - я програміст!) Якщо я знаю 5 мов досконало - перекладач. А про рівень ХНУ я казав - дається напрямок, а чи ви будете розвиватися - діло кожного.
Ви мабудь двієшником були). Давайте подумаємо. Якщо задати професіоналу перекладачу перекласти текст на всі мови світу, живі та мертві. Як вважаєте він це зробить?
На моїй кафедрі тільки кілька викладачів було, які вивчили свою сферу тільки для викладання. Більшість - гарні спеціалісти.
Кодер... Ппц блін. Кампютерщік! Може розкажете що потрібно щоб назватися програмістом? І вже не перший раз - я з Вами борщ з одної миски не їв, так що будьмо взаємовічливі.
Університет навчив мене говорити з людьми, дав основи знань для подальшого розвитку та багато іншого. Далі - довгі дні і ночі самовдосконалення, праця за копійки(порівняно), збирання досвіду. Зараз чим далі тим легше, але постійне вивчення обраної сфери дозволяє триматися швидкій течії, а не знання які дали викладачі на лекціях.
Інші ж ВНЗ (столичні) дають більше знань, але ніхто не може гарантувати що випускник тех спеціальності не піде на 2-3т. грн. в тому самому Києві.
Здається я Вас не ображав. А якщо звернувся на ти і це Вас образило - це сугубо Ваші проблеми.
Залишайтесь при своїй думці, не має бажання Вас в чомусь переконувати, якщо ви вважаєте що програміст - це той хто вміє писати Hello World на різних мовах - чудо, вважайте так і далі. Мова - це лише засіб реалізації.
Може й так, з цією сферою стикався досить давно. Але по моєему ключове слово - толкові). Як і в інших сферах.
Це не образа, просто притримуюсь думки що взаємовічливість має бути на рівні не задумуючись.
Вражаюче). Вище я написав - людина, яка знає мову програмування( знає значить досконало ), може вважати себе програмістом, навіть гуру, так як більшість мов має такі темні куточки, що просто сенйори не здогадуються про них.
Мова - засіб реалізації? Так, але для кожної задачі - свій інструмент. Для кожного виду інструментів - своя людина з певним профілем. Це якщо на пальцях вже).
Весь свій довід що до ХНУ вів до того що з тих 15 мов програмування та кількох технологій, людина може вибрати кілька(максимум 5), ознайомившись з основою. Більше - неможливо вивчити і за все життя, т.я. сфера ІТ швидко розвивається(кожна її ланка).
Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)