Виликий і страшний Кашперський зараз навантажує мій процесор від 0 до 5% і зжирає аж до 200Мб оперативки! Треба видаляти, нехай краще буду сцяти по кутках, боячись лишній раз випадково по чомусь клацнути, ніж віддаватиму йому стільки ресурсів.
Виликий і страшний Кашперський зараз навантажує мій процесор від 0 до 5% і зжирає аж до 200Мб оперативки! Треба видаляти, нехай краще буду сцяти по кутках, боячись лишній раз випадково по чомусь клацнути, ніж віддаватиму йому стільки ресурсів.
Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)