Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Продам мережеве обладнання Extralink,Ubiquti,Mikrotik.Гарантія 1 рік.

  1. #1
    Пользователь
    Регистрация
    27.04.2017
    Адрес
    Lviv
    Сообщений
    42
    Сказал(а) спасибо
    0
    Благодарили 0 раз в 0
    Вес репутации
    2

    По умолчанию Продам мережеве обладнання Extralink,Ubiquti,Mikrotik.Гарантія 1 рік.

    Великий асортимент мережевого обладнання.Все нове. Гарантія на все 1 рік.Відправка Новою поштою(кожного дня).Оплата на карту, по перерахунку або НоваПошта (наложений платіж).Адекватні ціни.Постійним клієнтам знижки.Тел.0966389998.

    ONU EXTRALINK Luna V2 (Cipset ZTE)
    ONU EXTRALINK (Cipset Cortina)
    Блок живлення для Onu 12V 0,5A
    SFP Pon HISENSE C+
    Касети клієнтські For02
    Натяжні кріплення типу H3
    Patchcord SC/UPC 1 метр
    Patchcord SC/UPC 3 метр
    Pigtail SC/UPC SM 1.5 m.
    Кабель оптоволоконний діалектрик з 2-ма келаровими прутками 2F
    Кабель оптоволоконний діалектрик з 2-ма келаровими прутками 4F
    Кабель оптоволоконний діалектрик з 2-ма келаровими прутками 8F
    Кабель оптоволоконний діалектрик з 2-ма келаровими прутками 12F
    OLT BDCOM 3310
    Olt ZTE C220-320
    Плата до ZTE C220 EPFC (4 Pon)
    Плата до ZTE C220 GPFA (4 Pon)
    Плата до ZTE C300, C320 ETGO (8 Pon)
    Плата до ZTE C300, C320 GTGO (8 Pon)
    Плата до ZTE C300 HUTQ 10G Uplink
    WiFi роутер Netis 2411
    WiFi роутер Netis 2419
    WiFi роутер Totolink 150RT
    WiFi роутер Totolink 300RT
    WiFi роутер TP Link 841N
    UBNT UNIFI UAP
    UBNT UNIFI UAP AC
    UBNT UNIFI UAP AC LITE
    UBNT UNIFI UAP AC LR LONG RANGE
    UBNT UNIFI UAP LR
    UBNT UNIFI UAP PRO
    Cisco AIR LAP1142N-E-K9 б.у.
    RB 941 2nD Hap Lite
    RB 750 GR3 HEX
    RB 951 Ui 2HnD
    RB 951G 2HnD
    RB 2011 UiAS 2HnD IN
    Splitter PLC 1*2 SC/UPC
    Splitter PLC 1*4 SC/UPC
    Splitter PLC 1*8 SC/UPC
    Splitter PLC 1*16 SC/UPC
    Splitter PLC 1*2 SC/APC
    Splitter PLC 1*4 SC/APC
    Splitter PLC 1*8 SC/APC
    Splitter PLC 1*16 SC/APC
    Splitter PLC 1*2 not connector
    Splitter PLC 1*4 not connector
    Splitter PLC 1*8 not connector
    PonBox 1/16
    PonBox 1/8
    PonBox 1/4
    Адаптер SC/UPC SIMPLEX SM
    Гільзи 40, 60
    MT DYNADISH 5
    MT HAP LITE RB941-2ND
    MT HAP RB951UI-2ND
    MT MANTBOX RB921GS-5HPACD
    MT OMNITIK U-5HND
    MT OMNITIK UPA-5HND
    MT RB SXT HG5 AC
    MT RB SXT LITE 2
    MT RB SXT LITE 5
    MT RB SXT LITE5 AC
    MT RB SXT LTE
    MT RB2011IL-IN
    MT RB2011IL-RM
    MT RB2011ILS-IN
    MT RB2011UIAS-2HND
    MT RB2011UIAS-2HND-IN
    MT RB2011UIAS-IN
    UBIQUITI BULLET M5-HP 5GHZ OUTDOOR RADIO, 802.11A/N, 25DBM, POE, N-TYPE MALE
    UBNT LOCOM2
    UBNT LOCOM5
    UBNT NBE-M5-16 NANOBEAM
    UBNT NBE-M5-19 NANOBEAM
    UBNT NBE-M5-300 NANOBEAM
    UBNT NBE-M5-400 NANOBEAM
    UBNT NSM2 NANOSTATION M2
    UBNT NSM3 NANOSTATION M3
    UBNT NSM5 NANOSTATION M5
    UBNT PBE-5AC-300 POWERBEAM 5AC 300
    UBNT PBE-5AC-500 POWERBEAM
    UBNT PBE-5AC-500 POWERBEAM 2 PACK
    UBNT PBE-M5-300 5 PACK
    UBNT PBE-M5-400 5 PACK
    UBNT PBE-M5-400 POWERBEAM
    UBNT ROCKET M2 та багато іншого.Ціни і наявність уточнюйте.




  2. #2
    Gold user Аватар для Wolpix
    Регистрация
    07.02.2011
    Адрес
    Хмельницкий
    Сообщений
    2,009
    Сказал(а) спасибо
    233
    Благодарили 136 раз в 119
    Вес репутации
    21

    По умолчанию Re: Продам мережеве обладнання Extralink,Ubiquti,Mikrotik.Гарантія 1 рік.

    Для чого аж 5 тем, якщо все можна вмістити в одну?

  3. #3
    Пользователь
    Регистрация
    27.04.2017
    Адрес
    Lviv
    Сообщений
    42
    Сказал(а) спасибо
    0
    Благодарили 0 раз в 0
    Вес репутации
    2

    По умолчанию Re: Продам мережеве обладнання Extralink,Ubiquti,Mikrotik.Гарантія 1 рік.

    Up

  4. #4
    Пользователь
    Регистрация
    27.04.2017
    Адрес
    Lviv
    Сообщений
    42
    Сказал(а) спасибо
    0
    Благодарили 0 раз в 0
    Вес репутации
    2

    По умолчанию Re: Продам мережеве обладнання Extralink,Ubiquti,Mikrotik.Гарантія 1 рік.

    up

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Похожие темы

  1. MikroTik
    от voland2807 в разделе Компьютерные сети
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 09.08.2017, 11:01
  2. Продам Продам Onu Extralink
    от Maryan1989 в разделе Продам - Сетевое оборудование
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 21.06.2017, 15:26
  3. Продам Продам Ubiquiti,MikroTik, та ін.
    от INTC_lilja в разделе Продам - Сетевое оборудование
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.03.2014, 17:29
  4. Продам видеокамеру Продам Відеокамеру Panasonic SDR-S15 нова, є гарантія.
    от Alexann в разделе Продам - Фото-видео
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 16.01.2011, 18:22
  5. Продам паяльне обладнання
    от valtcap в разделе Инструменты
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 23.07.2009, 19:20

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •