Цитата Сообщение от Vertuos Посмотреть сообщение
"Андрій Кузьменко обурювався щодо кровопролиття на сході України: "Ті кудись стріляють, ті кудись стріляють. Гинуть мирні люди. Ніхто нічого не врубається. Наша політика, видно, має якісь свої види на всю цю справу. За який х ***, вибачте, стільки народу загинуло? Я просто не розумію".

За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було".

"Вони мене не вважають взагалі якось небезпекою. Вони мене вважають такою ж міллю, як будь-яку іншу людину в Україні, яку можна ось так витерти і роздавити. Вони собі живуть на іншій планеті. Кожен новий, який приходить, доривається до тієї годівниці ... і він перестає міркувати (...) і так гребуть, гребуть", - додав Скрябін.

Кузьма був упевнений, що люди звикли голосувати за таку владу. "Українці вміють вибрати такого, щоб спочатку з вазеліном, потім без вазеліну, не треба навіть в аптеку бігати. Вибираємо такого, щоб жорсткіше. Садомазохізм в генах", - заявив він.

Скрябін констатував, що для протестів на Майдані зараз приводів ще більше, ніж було при Януковичі. "Загинуло вже стільки Небесних сотень. По-моєму, кожен день Небесна сотня гине", - сказав Скрябін.

"Думаю, Порошенко теж дограється з цією війною. Те, що вони витворяють, - не можна", - заявляв співак."

П.С. може як і ЦОЙ? як Чорновіл?
Более чем возможно, как по мне.