Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Привіт, мені для написання НДРС потрібні деякі дані, так ось: чи наявне сьогодні на підприємствах/місцях вашої роботи реальне мотивування, чи роботодавці обмежуються заробітною платою і вважають, що цього цілком достатньо? Тобто суть питання: чи мотивують вас для максимальної віддачі на роботі? Опитування має закриту форму.
Також можете нижче писати, що вам на роботі подобається, а що б ви покращили. Тільки будь-ласка без флуду і недоречних висловлювань)
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
На любой работе есть мотив, у всех разный, но самый главный, как на меня, личный (личностный): где бы не работал, всегда приобретаешь опыт, позитивный или нет - не так уж важно, НО всегда можно становиться лучше, есть такие терм., как "самовиховання" и "саморозвиток", которые можно реализовывать практически в любой среде. Важен вопрос: здесь мотивация рассматривается как этап к цели или некое материальное/нематериальное временное благо?
У тех, кто работает - мотив есть всегда, этиология мотива - эт как посмотреть, писать можно много и весьма неоднозначно. Поэтому Ваш вопрос, следует поставить в более узкие "логические" мерки, поскольку здесь ооооочень много "Ймовірних варіантів", а истинных - еденицы, поскольку в разных ситуациях "штраф" за неполное/частичное или полное неисполнение обязаностей может быть мотивом для улучшения работы - так и поводом с ней расстаться.
Рассмотрим простой вариант: Вы мне нажмете "спасибо" за даное сообщение. Для меня это уже не мотив написания следюющуго поста, для зрителей (форумчан) - определенный % захочет и себе заработать спасибо, но не для всех это важно, кто-то просто отстоит свою точку зрения, и мотив здесь будет внешний, не имеющий к опросу ни малейшего отношения, но так или иначе определяющий действия человека. Точно так же и на работе: возможность связей, знакомств, коллектив и много чего еще может сыграть в пользу мотивации остаться гнуть спину.
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Vertuos, мене конкретно цікавить матеріальне та нематеріальне заохочення з боку керівництва/власника. Наприклад: власник роздав своїм працівникам нехай по 2% акцій і працівник тепер вважає себе співвласником підприємства і намагається краще працювати, оскільки він вже працює не тільки на чужого "дядю", а й в деякій мірі на себе.
В загальному ж мотиви практично неможливо вмістити в якісь рамки, оскільки як ви написали "в разных ситуациях "штраф" за неполное/частичное или полное неисполнение обязаностей может быть мотивом для улучшения работы - так и поводом с ней расстаться." Це питання має досить велику питому вагу суб'єктивності.
Хоча дякую, мене ваші слова наштовхнули на одну ідею)
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Як на мене, одним питання в в опитуванні - ви нічого не зясуєте (даруйте за низьку оцінку Вашої ініціативи). Тут краще зробити "матричний" опитувальник, а от чи закритий чи відкритий - Вам вирішувати, оскільки обидва мають як позитивні, так і негативні сторони: Закритий завжди краще рахувати, особливо важливо при великій кількості респондентів, порахувати критерій стюдента в двох показниках, рівень валідності і ін - без проблем, а от відкритий краще в плані достовірності, але велика доля "субєктивізму" переміщається в площину оператора опитування (того, хто інтерпретує результати).
От Вами що рухає: науковий інтерес чи бажання здати? Якщо перший варіант - я в захваті від ідеї, якщо другий - Воно того НЕВАРТУЄ. (кажу із власного досвіду, колись ми розробляли і розробили методику експрес біодіагностики води на предмет зараження важкими металами, ціна якому по сучасних мірках - копійки, проект "загноїли", і отой етузіазм, на якому писалися наукові публікації, які друкувалися в наукових виданнях на кількох мовах, міжнародні конференції і ін., переріс у відразу до СИСТЕМИ і у звичайнісіньку ностальгію за лабораторними ночами).
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
є диплом з темою про стимулювання і мотивацію -> теорія + на прикладі хмельницького підприємства + експертні оцінки з анкетами опитувань
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Vertuos, чесно я не задумувався, але швидше за все мені це цікаво, оскільки цікаво чи відходять керівники від совка, чи ні. Щодо глибшого опитування, то його напевно я зроблю пізніше, та і робити глибший поділ і враховувати більшість основних моментів не дуже доцільно, оскільки це ще більше в деяких випадках може "сковеркати" результати, адже я просто можу сформулювати відповідь і питання так, що сам того не бажаючи внесу в нього зміст, який зіб'є з толку людей і вони зрозуміють не те, що я хочу, або будуть обмежені у виборі.
А цей варіант "дешево й сердито") на даний момент є як на мене найоптимальнішим. Оскільки це опитування має на меті не підтвердження гіпотез, а швидше повинно дати більш точне розуміння реальності.
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
VGV, дякую але в мене розвиток підприємства, а мотивація і стимулювання буде як один з розкладів) Та і просто це досить цікаве питання)
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Ну скоріше так, а ніж ні. Зарплата від виробітку. Більше зробив - більше заробив. + плюшки за виконання і перевиконання плану. Це з матеріального. З нематеріального Vertuos розказав нормально.
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Опыт? Работа? Да если у вас творческая работа, но если ваша работа это 15летняя рутина .... О каком опыте разговор? Роботизация! И это 90% наверное таких работ у нас. А коль вы связаны с более творческими работами, будь то искусство или творческий подход к реализации поставленных задач как то архитектура, тогда конечно опыт тут любой (+/-) всегда к месту и бывает на первых порах куда более важен нежели материальные блага (з.п.).
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
Цитата:
Сообщение от flopix
Отменить связь
Опыт? Работа? Да если у вас творческая работа, но если ваша работа это 15летняя рутина .... О каком опыте разговор? Роботизация! ....
Опыт всегда будет, даже если это и "работизарованая" работа: общение с персоналом, отношения с начальством или опыт управления. Творчество??? да его можна найти и реализовать тоже в ооочень многих ситуациях! Возьмем к примеру педагогику: сплошное творчество, как банальный пример, знакомая в детсаду, для того, чтобы научить мальчиков писать в унитаз, нарисовала там злого гнома, и дала инструкцию - вто попадет в глаз - тому конфетка.... Творчество на работе - скорее вопрос самого работика (читать Личности), те же сайты ктото делает на шаблонах, а кто-то пишет все вручную, и.т.д. и т.п.
Re: Будь-ласка візьміть участь в опитуванні)
"Кто не работает - тот ест! "
У нас так...